Malownicza okolica

Górskie atrakcje

„Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie.” – Piotr Pustelnik
Dbamy o to by nasi Goście pokochali góry w pełni. Do jednych z najatrakcyjniejszych sposobów spędzania czasu w Szklarskiej Porębie jest białe szaleństwo. Posiadamy narty i deski w każdym rozmiarze. Serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni.

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia Świder-Ski to gwarancja zawsze przygotowanego i dobrze dopasowanego sprzętu. Zapewniamy wszystkie rozmiary i tylko najlepsze modele marek z najwyższej półki. Wiemy, jak ważny jest dobór sprzętu, że to od niego zależy w dużej mierze bezpieczeństwo jazdy oraz progres w nauce. Jeśli szukasz sprawdzonej wypożyczalni i doświadczonych doradców, to dobrze trafiłeś.

  • Narty - zawsze przygotowane do jazdy.
  • Snowboard - tylko najlepsze marki.
  • Bezpieczeństwo - jazda w kasku nie boli.
  • Inne - sanki, dętki, jabłuszka.

Instruktorzy

Instruktorzy
Nasza szkółka zrzesza tylko najlepszych instruktorów. Warunkiem, jaki musi spełniać każdy jest posiadanie wszystkich niezbędnych kursów i licencji.

Trenerzy
Doświadczenie minimum 5 lat. Cała resztę pozytywnych cech naszych trenerów poznasz już na zajęciach.